Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach

ul. Karłuszowiec 5
ul. Mickiewicza 41
ul. Sienkiewicza 16
42-600 Tarnowskie Góry

Informacja wydziału komunikacji +48323813751
kancelaria(malpa)tarnogorski.pl

Wykaz telefonów osób zatrudnionych w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach

Starosta
Kosmala KrystynaStarosta+48323813711

Wicestarosta
Nowak SebastianWicestarosta+48323813711

Etatowy Członek Zarządu
Łoziński KrzysztofEtatowy Członek Zarządu+48323813722
Torbus StanisławEtatowy Członek Zarządu+48323813722

Skarbnik
Baryłko CezarySkarbnik+48323813715

Sekretarz
Machura BarbaraSekretarz+48323813787

Audytor Wewnętrzny
Cierpioł SewerynAudytor wewnętrzny+48323813775

Biuro Bezpieczeństwa Publicznego
Maślankiewicz MagdalenaKierownik biura+48323813790
Dittmann MichałInspektor+48323813768
Bernacik JacekInspektor+48323818104
Olszówka ReginaInspektor+48323813790

Biuro ds. Promocji, Kultury i Sportu
Kampa MichałKierownik biura+48323813767
Ogiński MirosławPodinspektor+48323818765
Wilk KatarzynaStarszy inspektor+48323818765

Biuro Kadr
Krawiec MałgorzataKierownik biura+48323813724
Füllbier AgnieszkaInspektor+48323813723
Piernikarczyk EwelinaInspektor+48323813723
Warda AngelikaStarszy inspektor+48323813723
Wyszyńska HannaStarszy inspektor+48323813723

Biuro Rady Powiatu
Binkowska AleksandraKierownik biura+48323813765
Rzyman-Staśkiewicz BarbaraInspektor+48323813764
Sosinka DorotaStarszy inspektor+48323813764

Inspektor Ochrony Danych
Wieczorek-Wąsik AleksandraInspektor Ochrony Danych+48323813794

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
Maślankiewicz MagdalenaGłówny Specjalista+48323813790

Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Mrożek BarbaraPowiatowy rzecznik konsumentów+48323818109
Krus RenataStarszy inspektor+48323818107
Ząbkowska KatarzynaStarszy inspektor+48323818107

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności
Dymarczyk-Grochowina BeataPrzewodnicząca Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności+48323818764
Chmiel SoniaSekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności+48323818760
Winiarska KrzysztofaGłówny Specjalista+48323818764
Adamczyk MałgorzataInspektor+48323818760
Korzeczek AleksandraInspektor+48323818102
Michalik MonikaStarszy inspektor+48323818102
Mrówka EwelinaInspektor+48323818102
Wilczek KrystynaInspektor+48323818102

Samodzielne Stanowisko ds. BHP
Drozdowski LeszekSpecjalista ds. bhp+48323813762

Wydział Administracji i Zarządzania
Mateja Agataz-ca Naczelnika wydziału+48323813763
Jankowska DominikaGłówny Specjalista+48323813787
Penkaty IwonaGłówny Specjalista+48323813786
Polak KatarzynaGłówny Specjalista+48323813726
Atamaniec KatarzynaStarszy inspektor+48323813786
Broniec-Malik AleksandraSekretarka+48323813711
Czesnoić AnnaInspektor+48323813776
Konieczko AnnaInspektor+48323813763
Kosk KatarzynaStarszy inspektor+48323813773
Lisek IwonaSekretarka+48323813799
Lubas Ewapomoc administracyjna+48323813725
Pietryga MagdalenaSekretarka+48323813722
Renka Ewapomoc administracyjna+48323813725
Skalska AleksandraPracownik II stopnia+48323813726
Smiatek JoannaPodinspektor+48323813726
Sobieraj JolantaPodinspektor+48323813726
Tokar AgnieszkaInspektor+48323813784

Wydział Budownictwa i Architektury
Bugajewski GrzegorzNaczelnik wydziału+48323813749
Maryńczuk CelinaPowiatowy konserwator zabytków+48323813789
Rudzka Beataz-ca Naczelnika wydziału+48323813747
Plewińska MarzenaGłówny Specjalista+48323813748
Bernacik AnnaPodinspektor+48323813729
Fiegler JoannaStażysta+4832
Koścień AnnaPodinspektor+48323813729
Kułakowska-Gabryś EwelinaPodinspektor+48323813729
Nyk AleksandraStarszy inspektor+48323813772
Olejnik MartynaPodinspektor+48323813772
Osowska MagdalenaInspektor+48323813728
Pankiewicz RafałInspektor+48323813728
Potempa MariaInspektor+48323813747
Sajdak-Dudek EwelinaInspektor+48323813728
Trznadel-Cesarz PiotrInspektor+48323813748
Wiatrek DorotaPodinspektor+48323813749

Wydział Budżetu
Dzwonkowski MariuszNaczelnik wydziału+48323813721
Cierpioł KatarzynaGłówny Specjalista+48323813718
Gajda AnetaStarszy inspektor+48323813718
Siwy KatarzynaInspektor+48323813718
Zaród AnnaPodinspektor+48323813718

Wydział Edukacji
Susek ElżbietaNaczelnik wydziału+48323813770
Lech-Boryczka JoannaGłówny Specjalista+48323813713
Nowak ArkadiuszGłówny Specjalista+48323813778
Borek-Kowolik AnnaInspektor+48323813778
Paździor AnnaInspektor+48323813769
Steiner-Olszówka SandraInspektor+48323813769

Wydział Finansowo - Księgowy
Nolewajka AgnieszkaNaczelnik wydziału+48323813720
Machura IwonaGłówny Specjalista+48323813716
Pilarz-Paprotna KatarzynaGłówny Specjalista+48323813717
Czernikarz ZuzannaPodinspektor+48323813717
Ditrich BogusławaPodinspektor+48323813717
Droś BernadetaInspektor+48323813719
Glosowitz IwonaStarszy inspektor+48323813716
Osadnik AgnieszkaStarszy inspektor+48323813717
Reinisz KamilaStarszy inspektor+48323813798
Semler AgnieszkaStarszy inspektor+48323813798
Wołoszyn GrażynaStarszy inspektor+48323813716
Wójcik JoannaInspektor+48323813720
Ziaja BarbaraInspektor+48323813717

Wydział Geodezji
Kurtyka RomanGeodeta powiatowy+48323822730
Leńdźwa JarosławKierownik referatu+48323822747
Majewska DorotaStarszy inspektor+48323822733
Sodomska MałgorzataKierownik+48323822729
Ukuś JacekKierownik referatu+48323822742
Aparta ElżbietaInspektor+48323822746
Białas-Dziewior ZuzannaInspektor+48323822749
Bonk TomaszStarszy inspektor+48323822748
Bucholc RenataStarszy inspektor+48323822749
Chrzęstek AleksandraStarszy inspektor+48323822732
Flis AleksandraPodinspektor+48323823746
Furman SyntiaSamodzielny referent+48323822744
Gałąska BarbaraStarszy inspektor+48323822734
Gawenda EwaInspektor+48323822743
Gubała KatarzynaPodinspektor+48323822743
Karwacka MałgorzataStarszy inspektor+48323822734
Kołacz DanutaStarszy inspektor+48323822743
Kubik TomaszStarszy inspektor+48323822748
Kurda MarcinInspektor+48323822748
Kurz MariaInspektor+48323822732
Machura AgnieszkaInspektor+48323822741
Mateja AngelikaPodinspektor+48323822746
Mecner JolantaInspektor+48323822732
Michalska AnnaInspektor Kontroli+48323822741
Pawełczyk GrażynaInspektor+48323822744
Pohl AnnaStarszy inspektor+48323822745
Poleńska KlaudiaInspektor+48323822748
Raś BarbaraInspektor+48323822721
Skowronek JustynaPodinspektor+48323822746
Staniek AleksandraInspektor Kontroli+48323822741
Szafruga AlinaInspektor+48323822745
Topuszczak AnnaPodinspektor+48323822732
Walerowicz JoannaStarszy inspektor+48323822731
Wolarczyk BarbaraPodinspektor+48323822741

Wydział Gospodarczy
Łuczak DariuszNaczelnik wydziału+48323813761
Głaz KrzysztofGłówny Specjalista+48323822723
Kalemba IwonaGłówny Specjalista+48323813777
Paprotny TomaszGłówny Specjalista+48323813797
Bobek TadeuszGłówny Specjalista+48323813782
Dudek KrzysztofGłówny Specjalista+48323813797
Hajduk Pawełpomoc administracyjna+48323813797
Klimasz AnnaInspektor+48323813777
Kowalska JolantaStarszy inspektor+48323813774
Odziomek JacekInspektor+48323813758

Wydział Gospodarki Nieruchomościami
Czyż KrzysztofNaczelnik wydziału+48323822735
Molitor Izabelaz-ca Naczelnika wydziału+48323822735
Golus JoannaGłówny Specjalista+48323822725
Klimek AleksandraGłówny Specjalista+48323822724
Niebylska JoannaGłówny Specjalista+48323822722
Respondek JoannaGłówny Specjalista+48323822728
Wróbel FranciszekGłówny Specjalista+48323822738
Berger BarbaraInspektor+48323822725
Berger PatrycjaInspektor+48323822728
Buszka EwelinaPodinspektor+48323822736
Dwucet MonikaPodinspektor+48323822724
Idasiak DariaPodinspektor+48323822722
Jany BeataGłówny Specjalista+48323822737
Jeśko BeataInspektor+48323822737
Kaszuba AnnaPodinspektor+48323822736
Kupka KrzysztofInspektor+48323822722
Majda AleksandraPodinspektor+48323823720
Sikorska EwaInspektor+48323822720
Sroka IzabelaStarszy inspektor+48323822739
Zyzik AnitaInspektor+48323822736

Wydział Inwestycji i Drogownictwa
Krawczyńska JoannaNaczelnik wydziału+48323813780
Dzionsko MichałGłówny Specjalista+48323813756
Kubica SławomirGłówny Specjalista+48323813757
Siwy KrzysztofGłówny Specjalista+48323813756
Ulfik RafałGłówny Specjalista+48323813766
Jaremkiewicz SławomirInspektor+48323813783
Niedziałkowski MarekInspektor+48323813780

Wydział Komunikacji
Chabiński JanuszNaczelnik wydziału+48323813751
Matyja Robertz-ca Naczelnika wydziału+48323813759
Haba RafałGłówny Specjalista+48323813759
Wyligała ArturInspektor+48323813752
Bentkowski JanuszStarszy inspektor+48323813755
Grzegorska Justynapomoc administracyjna+4832
Gwóźdź JanuszPodinspektor+48323813755
Haba HannaInspektor+48323813759
Kansy TomaszInspektor+48323813759
Kowolik JolantaStarszy inspektor+48323813754
Magnuska IwonaInspektor+48323813754
Radziej AnnaPodinspektor+48323813755
Skibiński BernardPodinspektor+48323813752
Smolarz DanutaInspektor+48323813750
Staśkiewicz RomanInspektor+48323813754
Stroba DanutaStarszy inspektor+48323813750
Warecka JustynaStarszy inspektor+48323813751
Wrodarczyk SylwiaStarszy inspektor+48323813753
Zych PiotrInspektor+48323813759

Wydział Kontroli
Lukosz EwaNaczelnik wydziału+48323818761
Droś BogdanGłówny Specjalista+48323818751
Sorn-Tomczewska JolantaGłówny Specjalista+48323818751
Dembończyk AndrzejInspektor+48323818751

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Gatys IrenaNaczelnik wydziału+48323813740
Horzela KrzysztofGłówny Specjalista+48323813746
Kostoń DanutaGeolog powiatowy+48323813741
Brol AgnieszkaPodinspektor+48323813746
Cyba KorneliaStarszy inspektor+48323813745
Gawenda Arkadiusz Starszy inspektor+48323818103
Gruca-Tkacz JolantaStarszy inspektor+48323813742
Łęski KamilPracownik II stopnia+48323813744
Orzeł MagdalenaPodinspektor+48323813744
Rydzkowska KatarzynaStarszy inspektor+48323813743

Wydział Strategii i Rozwoju
Schmidt-Łakomy JustynaNaczelnik wydziału+48323818477
Brzuska AgnieszkaStarszy inspektor+48323818471
Jochlik AgnieszkaStarszy inspektor+48323818763
Makieła MilenaInspektor+48323818763
Posmyk AnnaInspektor+48323818471

Wydział Zdrowia i Spraw Obywatelskich
Dittmann IzabelaNaczelnik wydziału+48323813793
Bednarz MichałInspektor+48323813779
Kitel KarolinaPodinspektor+48323813779
Kuna KamilaPodinspektor+48323813760
Woźnik MagdalenaInspektor+48323813793

Portiernie
Portiernia Karłuszowiec 5+48323813771
Portiernia Sienkiewicza 16+48323813770
Portiernia Mickiewicza 41+48323822747

Wykorzystywanie plików Cookies